جلوگیری از معالجه یک زندانی، اقدامی جنایتکارانه و مصداق شکنجه در حق او و خانواده اش می باشد. ما خواهان انتقال فوری آرش صادقی به بیمارستان و آزادی او هستیم.

۱۳۹۶ تیر ۳۰, جمعه

پتسیون برای نجات جان آرش صادقی
آرش صادقی 31 ساله یک فعال حقوق بشر میباشد که در بند 350 زندان اوین زندانی است. او بشدت بیمار است، اما ماموران زندان اوین دستور از بالا با جلوگیری از رفتن او به بیمارستان جان او را در خطر انداخته اند. آرش صادقی برای اعتراض به دستگیری همسرش گلرخ ایرایی به یک اعتصاب غذا در اکتبر 2016 دست زد. گلرخ ایرایی یک فعال حقوق بشر است که بخاطر نوشتن یک رمان منتشر نشده در رابطه با سنگسار زندانی می باشد. آرش صادقی به اعتصاب غذای خود در 3 ژانویه بعد از 71 روز پایان داد. اما تا بحال از درمان او جلوگیری کرده اند. امروز او در وضعیت بسیار خطرناکی قرار دارد و باید بصورت اورژانس تحت معالجه درمانهای تخصصی قرار گیرد. با اجازه ندادن انتقال او به بیمارستان، با جان او بازی میکنند. جلوگیری از معالجه یک زندانی، اقدامی جنایتکارانه و مصداق شکنجه در حق او و خانواده اش می باشد. 
آرش صادقی باید فورا به بیمارستان منتقل شود تا بصورت اورژانس تحت معالجه قرار گیرد.

ما بشدت به این وضعیت اعتراض داریم و خواهان آزادی و انتقال بی وقفه آرش صادقی به بیمارستان هستیم.


با امضای این فراخوان، از تمام ارگانیزاسیون های حقوق بشری میخواهیم، به اقدام فوری برای نجات جان آرش صادقی دست بزنند. اگر امروز کاری نکنیم فردا دیر خواهد بود .

برای امضا کردن یا به این لینک مراجعه کنید و یا همین جا اسم و کشورتان را بنویسید تا اضافه کنم. میتوانید در پیام خصوصی هم بفرستید. با تشکر

عاطفه اقبال - 21 ژوئیه 2017
از طرف کمپین برای نجات جان آرش صادقیهیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

کمپین برای آرش صادقی